O blogu

Blog wszystko o podłogach

„Pomysł napisania bloga o podłogach nie wziął się znikąd. Z tematem podłóg mamy do czynienia od ponad 20 lat, dlatego postanowiliśmy podzielić się naszym doświadczeniem, jak również spostrzeżeniami dotyczącymi produktów związanych z podłogami.”

Wybór odpowiedniej podłogi niejednokrotnie potrafi odmienić całe wnętrze. Wbrew pozorom nie jest to jedynie element tła wystroju, ale integralna jego część, wpływająca na efekt, jaki w danym pomieszczeniu chcemy osiągnąć. Obecnie możemy mówić o renesansie podłóg drewnianych, których ponadczasowe piękno oraz niesamowite wrażenie ciepła sprawiają, iż podłoża te cieszą się dużym uznaniem wśród klientów.

Wybór idealnej podłogi to trudne zadanie

Wybór odpowiedniej podłogi nie jest jednak zadaniem prostym. Musi zostać przede wszystkim dobrany do kolorystyki całego wnętrza, umeblowania i odpowiadać charakterem całości wystroju. Prawdą jest, że ponadczasowe drewno sprawdzi się w każdym wnętrzu, warto jednak zadbać o harmonię całości kompozycji. Samodzielny wybór może okazać się zadaniem trudnym dla osoby posiadającej niewielką wiedzę na temat podłóg, zatem celem tego bloga jest przedstawianie fachowych porad ekspertów, dzięki którym wybór odpowiedniego produktu stanie się łatwy i przyjemny, a kupujący będzie miał pewność, że wybrany rodzaj podłoża nie tylko będzie pasować do wnętrza, ale będzie również uwypuklać poszczególne elementy wystroju dla wywarcia niesamowitego wrażenia.

Najnowsze trendy w branży parkieciarskiej

Blog będzie przede wszystkim miejscem, gdzie będziemy prezentować i poddawać fachowej ocenie nowoczesne rozwiązania, jakie pojawiają się w branży parkieciarskiej. Odwiedzający będą się mogli również zapoznać z najnowszymi trendami, jeśli chodzi o fakturę i kolorystykę podłóg, w zależności od efektu, jaki chcą uzyskać we wnętrzu. Przedstawimy wzory oraz kolory, które cieszą się największą popularnością wśród zamawiających.

Jakie treści pojawią się na blogu?

Ponadto, fachowy zespół ekspertów, pracujący w branży parkieciarskiej od ponad 20 lat, postara się odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z montażem wybranego rodzaju podłogi. Ponadto, czytelnicy będą mieli okazję zapoznać się z zasadami pielęgnacji podłóg drewnianych, które różnią się w zależności od wybranego rodzaju drewna oraz jego zabezpieczenia. Odpowiednia pielęgnacja jest elementem bardzo istotnym, a właściwe zabezpieczenie drewnianego podłoża pozwoli cieszyć się jego pięknem na długie lata.

Praktyczne aspekty wyboru podłóg

W wyborze podłogi liczą się jednak nie tylko walory estetyczne, ale również praktyczne. Warto bowiem pamiętać, że podłogę będziemy użytkować codziennie, zatem musi się ona charakteryzować odpowiednio wysoką jakością, trwałością oraz wzornictwem. Na blogu postaramy się wyjaśnić wszelkie aspekty praktyczne związane z wyborem podłogi. Pomożemy w dokonaniu decyzji dotyczącej rodzaju drewna, zabezpieczenia poprzez lakierowanie czy też olejowanie. Przedyskutujemy także kwestie związane z dopasowaniem wykończenia (mat, półmat lub połysk) do specyfiki danego pomieszczenia. Rozwiejemy wątpliwości związane z wyborem idealnej podłogi do kuchni, salonu, przedpokoju czy łazienki. Pomożemy w wyborze odpowiedniego rodzaju drewna, a także prześledzimy najnowsze trendy w wystroju wnętrz i pomożemy w dobraniu odpowiedniej podłogi, aby całość prezentowała się naprawdę znakomicie.

Styl industrialny, kolonialny, skandynawski, a może glamour? Drewniana podłoga sprawdzi się w każdym przypadku, warto jednak zdać się na rady doświadczonych w branży specjalistów bądź zajrzeć na fachowe porady zamieszczane na naszym blogu.

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości