Akcesoria Podłogi

Domostrefa – nowy punkt sprzedaży podłóg drewnianych Świata Podłóg

Centrum wyposażenia wnętrz Domostrefa to miejsce, w którym można zaopatrzyć się we wszystko, co potrzebne podczas aranżacji swoich własnych czterech kątów. Tutaj spotyka się nowoczesny design, pomysłowe i inspirujące projekty, komfortowe rozwiązania oraz to, co w domu najpotrzebniejsze.

Obecnie, otwieramy całkiem nowy punkt sprzedaży, gdzie dostępne będą podłogi drewniane najwyższej jakości renomowanych i cenionych marek. To tutaj będzie można zaopatrzyć się w wysokiej klasy materiały wykończeniowe polskich jak i zagranicznych producentów. Jest to więc obowiązkowy punkt na mapie Warszawy, który koniecznie należy odwiedzić w momencie, kiedy poszukujemy nietuzinkowej, pięknej, ale i trwałej podłogi na lata.

 

Podłogi, które zachwycają solidnością wykonania oraz niesamowitą fakturą

Już teraz możemy pochwalić się interesującymi nowościami, jakie znajdą się w naszym nowym punkcie sprzedaży. W szczególności chcielibyśmy zwrócić uwagę na fakt, że będzie to pierwszy w Warszawie showroom marki Kaczkan- największego w naszym kraju producenta podłóg drewnianych z bogatymi tradycjami, który od lat jest bardzo ceniony przez klientów. Kaczkan to rodzinna firma, która słynie z wysokiej jakości podłóg drewnianych, których produkcją zajmuje się już od 30 lat. W showroomie między innymi możliwe będzie zapoznanie się z asortymentem marki dedykowanym dla tradycjonalistów, w postaci parkietów oraz desek podłogowych wykonanych z różnych gatunków drewna. Najwyższa jakość produktów oferowanych przez tę firmę została potwierdzona aż siedmioma renomowanymi certyfikatami, które dotyczą zarówno kwestii związanych z produkcją jak i troską o środowisko oraz surowiec, jaki pozyskiwany jest do produkcji podłóg. Nowoczesne technologie wykorzystywane do produkcji podłóg drewnianych sprawiają, że można wybrać dla siebie naturalnie piękną, ciepłą, przyjemną w dotyku i jakże praktyczną w codziennym użytkowaniu podłogę na lata.

 

 

Najnowsze i najciekawsze kolekcje, jakie oferuje nasz salon podłóg drewnianych

W naszym nowym puncie sprzedaży będziemy mieli także przyjemność zaprezentować najnowszą kolekcję podłóg firmy Lareco o nazwie Imperi. Marka ta słynie z nieszablonowego i zaskakującego wzornictwa w kwestii podłóg drewnianych oraz z inspiracji płynących bezpośrednio z natury. Propozycje Lareco zachwycają projektem oraz wysoką estetyką wykonania z dbałością o każdy detal. To przede wszystkim szeroki wybór naturalnych i nowoczesnych propozycji podłóg drewnianych, gdzie kolekcja Imperi jest najnowszą propozycją od tej marki. Przede wszystkim zawiera ona w sobie podłogi wykonane ze szlachetnego drewna o najwyższej jakości, stąd też na pewno warto zwrócić na nią uwagę.

 

 

Szukasz odpowiedniej dla siebie podłogi? Znajdziesz ją u nas!

Już na starcie mamy do zaoferowania szereg ciekawych propozycji, które charakteryzują się wysoką jakością i renomowaną marką produktów. To jednak tylko część z tego, co faktycznie można zobaczyć w naszym nowym punkcie sprzedaży. Salon, jaki pozostawiamy do dyspozycji naszych klientów ma powierzchnię aż 180 m2, co stwarza ogromne możliwości wyboru dokładnie takiej podłogi, która będzie idealnie dopasowana do naszych indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, oferujemy także specjalną strefę dla architekta. Tutaj udostępniamy wszelkie niezbędne materiały projektowe podłóg drewnianych, a także oferujemy pyszną kawę, która umili czas spędzony w tym miejscu.
Nowy punkt sprzedaży, w którym prezentujemy wiele interesujących podłóg drewnianych znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, na ulicy Domaniewskiej 37B w Warszawie (salon nr 14). Bezpośrednio pod salonem dostępny jest darmowy parking dla klientów- można więc do nas dotrzeć w wygodny sposób samochodem. Nasi doradcy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą i służą radą jeśli chodzi o dobór podłogi czy też opis jej cech charakterystycznych. Zawsze dokładamy wszelkich starań do tego, aby klient mógł znaleźć u nas dokładnie to, czego potrzebuje i mógł osiągnąć maksymalną satysfakcję z wybranego przez siebie produktu.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu podłóg drewnianych
Warszawa ulica Domaniewska 37 B salon 14 (Domostrefa)

 

Świat Podłóg - Domostrefa DomoStrefa

You Might Also Like

Brak komentarzy

Napisz komentarz