Podłogi

Lareco podłoga z prawie 70-letnią historią

Natura to hasło – klucz w przypadku pewnej firmy, zlokalizowanej w jednym z najpiękniejszych regionów Polski – na Podlasiu. LARECO w zgodzie z naturą produkuje podłogi i robi to od pokoleń, nieprzerwanie już od prawie 70 lat.


Trzy pokolenia

Historia LARECO sięga lat pięćdziesiątych XX wieku od trzech pokoleń rozwijana jest produkcja i technologia, a co za tym idzie oferta podłóg drewnianych, zarówno litych jak i warstwowych. Obecnie dzięki stałemu rozwojowi i modernizacji parku maszynowego LARECO jest jednym z najbardziej innowacyjnych producentów podłóg w Europie. Od lat konsekwentnie buduje swoją ofertę w oparciu o najnowsze trendy, ale przede wszystkim wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

To co najlepiej na nas wpływa, co nas inspiruje, to natura na co wskazuje panujący aktualnie trend na stosowanie naturalnych materiałów we wnętrzach. Drewno jako materiał stosowany na podłogi zmienia odbiór wnętrza podnosząc jego atrakcyjność, a dzięki jego naturalności pomieszczenia nabierają ponadczasowego piękna.

Szeroka gama produktów drewnianych produkowanych przez Lareco pozwala na dokonanie idealnego wyboru.

Kasetony podłogowe oraz wzory geometryczne dostępne w kolekcji IMPERI Lareco , są kwintesencją piękna ukrytego w drewnie oraz lat doświadczeń jakie zdobył producent. Jeszcze do niedawna tego typu podłogi mogły kojarzyć się nam z wykończeniem np. ścian czy sufitów. Stosując kasetony na podłogę mamy do czynienia ze wzorami geometrycznymi, interesującymi kompozycjami , wykonanymi z drewnianych elementów o różnych kształtach i układzie. Są one dostarczane na miejsce montażu w formie złożonych elementów, gotowych tafli , lakierowanych lub olejowanych fabrycznie przygotowanych do montażu bez konieczności prowadzenia skomplikowanych zabiegów przy montażu.

Konstrukcja kasetonów może być lita lub warstwowa, przy czym konstrukcja warstwowa to idealne rozwiązanie na ogrzewanie podłogowe. Jako jeden z niewielu producentów Lareco, produkuje kasetony posiadające własny pióro-wpust, co w znaczny sposób ułatwia montaż i zapewnia idealne pasowanie łączonych ze sobą tafli. Drewno używane do ich produkcji to wyłącznie szlachetne gatunki, takie jak dąb europejski, orzech amerykański, dąb historyczny czy unikatowy dąb kopalny, którego wiek szacuje się nawet na 6500 lat. Kasetony zabezpieczone naturalnymi olejowoskami lub ekologicznymi lakierami to sprawdzona metoda zabezpieczająca podłogę przed uszkodzeniami i zarysowaniami powierzchni. Oprócz proponowanych przez Lareco modeli wzorów , istnieje również możliwość realizacji projektów indywidualnych.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Napisz komentarz