Podłogi

Podłoga o unikalnym wzorze – MAD Podłogi

Podłogi drewniane są wyjątkowe ze względu na ich unikatowy charakter i piękno form, które płynie wprost z natury. Charakteryzują się także znaczną wytrzymałością, a także wysokim poziomem izolacji termicznej, co znacznie zwiększa komfort użytkowania, a także przytulność wnętrza. Co więcej, specjalne właściwości drewna pozwalają na utrzymanie właściwego mikroklimatu budowli, co sprawia, że są coraz częściej wykorzystywane w nowoczesnych realizacjach wnętrz.

O firmie MAD Podłogi

Jednym z producentów naturalnych podłóg jest firma MAD Podłogi. Jest to firma rodzinna o ugruntowanej pozycji na rynku. Nazwa firmy powstała od pierwszych liter imienia i nazwiska założyciela, Dawida Maćkowiaka. Oferta firmy jest bardzo bogata i pozwala na aranżację wnętrza dopasowaną idealnie do potrzeb klienta. MAD Podłogi oferuje między innymi deski podłogowe lite, surowe, wykończone olejowoskiem, stylizowane, czy też specjalne deski przeznaczone do montażu z systemem ogrzewania podłogowego. Firma zajmuje się także realizacją podłóg z klepki parkietowej, mozaiki czy klejonki. Produkty MAD obejmują również podłoża drewniane przeznaczone do wykonania stylowych i ponadczasowych schodów. Projekty MAD Podłogi idealnie wpasowują się w obecne trendy i pozwalają na przekucie sloganu marki „Piękno zaklęte w drewnie” na wykonane realizacje.

Ekskluzywna i unikatowa kolekcja desek stylizowanych

Warto wspomnieć między innymi o podłodze z kolekcji desek stylizowanych – Dąb Antyczny. Charakteryzuje się nieregularną fakturą, podkreślonym wyraźnym rysunkiem słojów i wgnieceniami powierzchni, które przyczyniają się do powstania niezwykle naturalnego efektu deski z innej epoki. Ze względu na specjalną obróbkę i koloryzowanie, które jest wykonywane ręcznie, każda deska jest niepowtarzalna i wyróżnia się indywidualnym charakterem. Warto zaznaczyć, że postarzane drewno nie jest wykorzystywane tylko we wnętrzach stylizowanych na antyczne. Trendy wnętrzarskie proponują tworzenie eklektycznych kombinacji, zestawiających stylizowaną postarzaną podłogę z nowoczesnym wystrojem pomieszczenia, co sprawia, że wnętrze zyskuje niepowtarzalny i luksusowy charakter. Deski te wykonywane są z litego drewna, na indywidualne zamówienie klienta, co daje dużą możliwość personalizacji. Deski stylizowane przeznaczone są dla klientów, którym zależy na utworzeniu wyjątkowego klimatu oraz ekskluzywnego wykończenia.

Nieograniczone możliwości personalizacji

Można wybrać zarówno deski o wybarwieniu jasnym, naturalnym czy ciemnym oraz dobrać idealnie odcień, jak i rozmiar i grubość – w zależności od indywidualnych preferencji. Dostępna kolorystyka pozwala na dobranie odcienia do każdego wnętrza, podłoga może wpadać zarówno w tony ciepłe, jak i zimne, może też charakteryzować się większymi bądź mniejszymi przetarciami, w zależności od indywidualnych potrzeb. Ręczna obróbka daje wręcz nieograniczone możliwości wyboru i pozwala na idealną realizację życzenia klienta. Gotowy produkt sprawdzi się zarówno we wnętrzach w stylu shabby chic, ultranowoczesnych aranżacjach, jak i w stylizowanych pomieszczeniach. Można wybrać spośród dostępnych szerokości (140 i 160 mm) oraz grubości (16 mm, 20 mm lub 22 mm). Jeżeli chodzi natomiast o długość desek, występują one w różnych długościach. Mix obejmuje deski o długości 500 – 2200 mm, co jeszcze bardziej przyczynia się do powstania naturalnego i niepowtarzalnego efektu.

Kolekcja antyczna to tylko jedna spośród wielu możliwości oferowanych przez firmę MAD Podłogi. W kolejnych artykułach postaramy się przybliżyć następną kolekcję tego producenta.

Gdzie można kupić produkty firmy MAD Podłogi?

Produkty firmy MAD Podłogi można nabyć stacjonarnie w salonie Galeria Podłóg Drewnianych mieszczącym się przy ul. Bartyckiej 24/26, 00-716 Warszawa. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.galeriapodlog.com.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Napisz komentarz