Akcesoria Pielęgnacja Podłogi

Salon firmowy Świat Podłóg w Home Concept

Drewniane podłogi cechuje ponadczasowe piękno i wyjątkowa elegancja, które doskonale prezentują się w każdego typu wnętrzu – zarówno tym urządzonym klasycznie, jak i tym o nowoczesnym wyrazie. Pasują zarówno do podmiejskich domów, mieszkań w centrum miasta, jak i gabinetów w biurowcach. Z każdym rokiem grono osób zainteresowanych produktami z drewna rośnie. Jak się bowiem okazuje podłogi drewniane mimo, iż wiążą się z relatywnie większym kosztem początkowym, to jednak ich solidność i trwałość pozwalają cieszyć się ich nienagannym wyglądam przez długie lata.

Firma Świat Podłóg, jako polski producent podłóg drewnianych, wychodząc naprzeciw rosnącym potrzeb dotychczasowych klientów w zakresie posiadania niebanalnego parkietu, otworzyła siódmy już salon w listopadzie 2017 r. Doskonała lokalizacja tuż przy ścisłym centrum Warszawy, w budynku Centrum Handlowego Home Concept (ul. Aleje Jerozolimskie 185) w pawilonie nr 6 na parterze sprawia, że każda osoba zainteresowana naszą ofertą nie będzie mieć najmniejszego problemu z odnalezieniem naszego nowego salonu.

Należy przy tym podkreślić, że salon podłóg w Centrum Handlowym Home Concept należy do największych i to gwarantuje również Państwu bardzo szeroki wybór spośród dostępnych podłóg. Funkcjonujące tu aż cztery strefy wystawowe, umożliwiają zaprezentowanie Państwu wszystkich naszych najpopularniejszych podłóg. Mamy świadomość, że produkt zawsze wygląda inaczej na kartkach katalogu niż na żywo, przy naturalnym świetle. Z tej właśnie przyczyny stworzyliśmy nową przestrzeń, gdzie możecie Państwo zweryfikować swoje oczekiwania i dłużej zastanowić się nad właściwym wyborem.

Mamy również na uwadze, że w gąszczu codziennych obowiązków rodzinny i zawodowych mogą nie mieć Państwo czasu by odwiedzić nasz salon, dlatego wydłużyliśmy godziny pracy. Teraz jesteśmy dostępni od godz. 10:00 do godz. 21:00.

Firma Świat Podłóg jest producentem podłóg drewnianych, jednak w trosce o potrzeby naszych klientów oferujemy także produkty innych renomowanych marek, które posiadają produkty wysokiej jakości:

 • Jawor- Parkiet,

 • Parkiety Jabłoński,

 • Globalwood,

 • Lareco,

 • MAD,

 • Bory Polskie,

 • Kaczkan.

Wszyscy zatrudnieni przez nas sprzedawcy posiadają wieloletnie doświadczenie i niezbędną merytoryczną wiedzę, po to aby godnie pełnić rolę profesjonalnego doradcy. Firma Świat Podłógdziała bowiem w myśl zasady – najpierw doradzamy, dopiero potem sprzedajmy, nigdy odwrotnie. To sprawia, że posiadamy grono stałych klientów, które z roku na rok się powiększa, poprzez sieć pozytywnych rekomendacji. Jeśli nie mają Państwo pomysłu na podłogę do do swojego salonu, zachęcamy do rozmowy z naszymi doradcami, którzy po analizie wystroju i wybranych przez Państw dodatków, pomogą wybrać najbardziej odpowiedni parkiet oraz sposób jego ułożenia. Dzięki temu finalnie zdecydują się Państwo na wybór tej podłogi, która najlepiej odpowiada gustowi i wnętrzu.

 

To co wyróżnia Firmę Świat Podłóg, na tle konkurencji, to przede wszystkim bardzo szeroki wachlarze podłóg drewnianych i dostępnych wzorów. Posiadamy podłogi wykonane ze szlachetnych gatunków drewna:

 • dąb,

 • jesion,

 • jatoba,

 • merbau,

 • doussie,

 • palisander,

 • teak,

 • bambus,

 • orzech,

 • babi.

Podłoga może mieć charakter lity lub warstwowy, z bardzo różnorodnymi wybarwieniami: jasne, naturalne, ciemne, egzotyczne, szare, czarne. Różne gatunki i klasy desek pozwalają na dokonanie satysfakcjonujących zakupów przez bardzo szerokie grono klientów, począwszy od tych zainteresowanych jednolitymi fakturami, po tych, którzy preferują różnorodne słoje i sęki, nadające desce niebanalnego charakteru.

Jeśli więc zdecydują się Państwo na metamorfozę wnętrza swojego domu czy mieszkania, decyzja o wyborze drewnianej podłogi jest dopiero początkiem przygody z doborem gatunku i rodzaju drewna oraz jego wybarwienia. Drewniana podłoga jest zakupem dokonywanym na wiele kolejnych lat, dlatego tak ważne jest by wybrać produkt dobrej jakości i o ponadczasowej elegancji, który będzie pasował do późniejszych metamorfoz pozostałych elementów wnętrza. Zapraszamy więc do naszego salonu Świat Podłóg, skąd z pewnością wyjdą państwo w pełni usatysfakcjonowani zakupem.

 

You Might Also Like

Brak komentarzy

Napisz komentarz