Podłogi

Tania podłoga nie koniecznie zła

Tania podłoga nie koniecznie zła

Końcówki kolekcji, czyli partii konkretnej podłogi w określonym gatunku i kolorze to doskonała okazja do tego, by cieszyć się pełnowartościową podłogą we wnętrzach w okazyjnej cenie. Wobec takich okazji nie trzeba się już zastanawiać, co wybrać: podłoga drewniana czy panele? Wybór jest jasny. Żeby kupić dobrej jakości panele, trzeba zapłacić wcale niemałą sumę pieniędzy. Tanie panele są kiepskiej jakości, przede wszystkim są mniej odporne na uszkodzenia mechaniczne i na ścieranie. Nawet te droższe nie dodają tyle klimatu, co podłoga drewniana. Korzyści z decyzji o zakupie podłóg z wyprzedaży jest wiele.

Tanie podłogi w najwyższej jakości

Dzięki wyprzedażom podłóg, można urządzić dom lub mieszkanie naprawdę niedrogo. Podłoga drewniana charakteryzuje się wysoką jakością, dzięki czemu będzie trwała i posłuży na wiele lat użytkowania. Wystarczy ją tylko w przyszłości co jakiś czas odnowić i dalej użytkować. Taki zakup to inwestycja na lata, którą warto ponieść, aby cieszyć się piękną podłogą przez długi czas i zaoszczędzić na późniejszych remontach. Promocyjna cena nie oznacza niższej jakości. Niskie ceny produktów wyprzedażowych to zasługa końcówek kolekcji, partii danego materiału w znacznie obniżonej cenie ze względu na konieczność wyprzedania asortymentu, aby umożliwić wprowadzenie nowych kolekcji. Ceny podłóg drewnianych, które są dostępne na wyprzedaży, są obniżone nawet o 80%! Średnio zapłacimy mniej o 50-80% od ceny pierwotnej, co umożliwia zakup pełnowartościowego produktu za naprawę niewielkie pieniądze. Najwięcej zaoszczędzimy, jeśli potrzebujemy zakupić podłogi do całego domu. Koszt przy dużym metrażu podłóg w standardowych cenach może wydawać się często abstrakcyjny. Obniżka ceny metra kwadratowego podłogi pozwoli udźwignąć nieunikniony wydatek. Ceny takich podłóg zaczynają się już od 39 zł netto za m2, co powoduje, że można mieć u siebie w mieszkaniu, domu drewnianą podłogę porządnej jakości w cenie panela niskiej lub średniej klasy.

Oryginalne wzornictwo

Do istotnych korzyści z zakupu wyprzedażowych podłóg należy także zaliczyć możliwość zakupu takich wzorów podłóg, które będą niepowtarzalne. W czasach, kiedy topowe produkty pojawiają się niemal w co drugim remontowanym lub nowo budowanym domu, warto wyróżnić się i postawić na oryginalną stylistykę. Dodatkowo istnieje spora szansa, że uda nam się znaleźć bardzo oryginalne i rzadko spotykane gatunki drewna podłóg. Takimi gatunkami są zwłaszcza klon, czy wyjątkowo szlachetny i egzotyczny guatambu lub Ipe (Lapacho), nazywany „diamentowym orzechem”. Oryginalny design i gatunek podłóg drewnianych znajdziemy na przykład w dziale wyprzedażowym www.outlet-podlog.pl.

Ponadczasowa podłoga w Twoim domu

Podłoga drewniana, solidny parkiet są ponadczasowe. Drewno nigdy nie wychodzi z mody, a trzeba przyznać, że aktualne trendy modowe przyczyniły się do jeszcze większej popularności tego materiału. Wobec tandety i marnej jakości materiałów, zaczęto doceniać naturalne materiały o wyjątkowej trwałości. Drewniane podłogi naszych dziadków są ciągle w użyciu. Panele wymieniane są średnio raz na pięć lat. Drewniana podłoga będzie modna zawsze i jest to kolejny aspekt wpływający na fakt, że nie trzeba będzie jej wymieniać zbyt szybko.

Rozwiązanie dla mniejszych i większych powierzchni

Podłoga z outletu to rozwiązanie idealne zwłaszcza do niewielkich przestrzeni albo takich, w których planujemy modne połączenia wzorów, na przykład drewna z betonem lub płytkami podłogowymi, albo też dwóch różnych gatunków czy wzorów drewnianej podłogi. To okazja do designerskich połączeń wzorów i zabawy aranżacyjnej w urządzaniu wnętrz.

Duży wybór podłóg drewnianych w atrakcyjnych cenach

Na stronie http://www.swiatpodlog.com.pl/wyprzedaz/ można znaleźć aż 600 pozycji podłóg drewnianych firmy Świat Podłóg. W dodatku na bieżąco dokładne są nowe pozycje. Trzeba jednak pamiętać, że w przypadku produktów wyprzedażowych obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy, dlatego warto na bieżąco przeglądać dostępny asortyment, by upolować największe okazje, naprawdę solidne i tanie podłogi.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Napisz komentarz