Podłogi

Włoska kolekcja podłóg Jawor Parkiet

Dąb jest najbardziej cenionym rodzimym gatunkiem drzew liściastych. Naturalnie rośnie w Europie i lokalnie w zachodniej Azji. Jest to drzewo długowieczne, rosnące od ponad 300 lat. Pojedyncze okazy mogą mieć nawet 1000 lat. Dąb może mieć wysokość do 40 m.

Drewno dębowe ma kolor jasnobrązowy lub ciemnobrązowy. Każdy pierścień wzrostu rozpoczyna, co najmniej jedno lub więcej rzędów naczyń o dobrym oświetleniu, co sprawia, że pierścienie są łatwo widoczne. Możliwe jest wyświetlanie licznych węzłów. Drewno dębowe jest uważane za uniwersalny materiał z wieloma zastosowaniami. Może być stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Włoska kolekcja podłóg dębowych Jawor Parkiet to wyrafinowana i elegancka marka najwyższej klasy. W związku z naturą symbiozy i emulacji odkrywa świat niepowtarzalnego parkietu.  Jego ekspresja w estetyce rozwinięta z dumą, aby cieszyć i doświadczać luksusu, blasku i zmysłowości.

Metamorfoza z deskami podłogowymi Luna

Projektowanie salonu z estetyką wiecznego piękna, dzięki koordynacji włoskiego parkietu Luna inspirowanego przez najcenniejsze materiały naturalne. Transformacja ma magiczną, jakość: chodzenie przez lasy, kamieniołomy i łąki… Drewno dębowe, jest odtworzone na tych deskach podłogowych. Powierzchnia ich jest odwzorowana sposób autentyczny i zmysłowy. Kolor podłogi przypomina czyste, krystalicznie czyste wody Włoch, subtelnie zintegrowane z zalesionymi, alpejskimi wzgórzami i zachwycającymi promenadami. Delikatne sęki przerywane bielą podkorową urozmaicają powierzchnię podłogi. Produkt jest interesującym wyborem dla nowoczesnych mieszkań.

Nowoczesne sugestie i kolekcja Vulcano, inspirowana naturą

Elegancki wygląd dekoracji pomieszczenia przez deski drewniane Vulcano, proponuje współczesną reinterpretację naturalnych produktów odzwierciedlających tradycję. Całoroczne dekoracje wielofunkcyjne to elegancja i glamour. Niektórzy lubią ekstremalne style, a inni wolą odrobinę ekstazy. Najnowsze trendy projektowe interpretowane w deskach podłogowych są idealne dla wszystkich miejsc, mieszkalnych lub zbiorowych, w hotelach, restauracjach, sklepach i centrach odnowy biologicznej. Kolory ziemi i odcienie szarości przenoszą do żyznej ziemi wokół Góry Wezuwiusz. Losowe układy włókien i widoczne węzły zapewniają włoskiej podłodze stylowość, podkreślając jej naturalną, jakość. Podłoga Jawor Parkiet będzie harmonijnym dopasowaniem do kolonialnych aranżacji i zwiększy lekkość i elegancję wnętrzom industrialnym.

Dziedzictwo oparte na autentycznym stylu – Oro

Kolekcja włoska parkietu Oro wybrała nowy styl projektowania, powierzchnię silnie przypominającą naturę i przekazującą wiele sugestii estetycznych na tych deskach drewnianych. Odprężająca prostota i estetyczna oszczędność, które współdziałają z atmosferą domu i  atrakcją żywotności życiowej na zewnętrznym i wewnętrznym designie. Drewno dębowe, jako źródło inspiracji ciepłymi odcieniami wybranymi precyzyjnie może przypomnieć atmosferę morza i odprężające kolory dziewiczych lasów. Piękno eteryczne i delikatny, złoty odcień podłogi przypominają bajkową włoską kamienicę. Ciepły i subtelny kolor sprawia, że włoska podłoga harmonijnie pasuje do wnętrz w stylu marynistycznym. W połączeniu z oryginalnymi dekoracjami wypełnia każdy pokój atmosferą i domowym ciepłem.

Podłogi Jawor Parkiet są odporne na odkształcenia. Aby wyeksponować wzór drewna, deski zostały pokryte woskiem olejowym pigmentem i zostały poddane procesowi szczotkowania. Nowoczesne wzornictwo i dynamika zostały osiągnięte dzięki cięciu na ukos, które optycznie obnaża każdy element podłogi. Podłogi są wyjątkowo wytrzymałe na trzy warstwy wosku.

You Might Also Like

2 komentarze

 • Reply
  Krzysztof
  28 lipca 2017 at 17:55

  Bardzo ładne podłogi, kupił bym takie ale pewnie są drogie? Ciekawe gdzie można w Warszawie nabyć taką podłogę od razu z montażem?

 • Reply
  Tomek
  2 września 2017 at 11:26

  Jeśli interesują cię podłogi Jawor Parkiet dowiedz się w Świecie Podłóg na Bartyckiej bądź Europarkiecie też są w Warszawie na Bartyckiej. Ja tam kupowałem dębowe podłogi i jestem zadowolony. Montaż też mi robili i mogę polecić ich z czystym sumieniem.

 • Napisz komentarz