Podłogi

EuroParkiet Salon podłóg nie tylko drewnianych

Chociaż w ostatnim czasie obserwujemy wzrost popytu na podłogi z naturalnego drewna, wciąż niesłabnącą popularnością cieszą się panele podłogowe pokryte laminatem. Zwolennicy podłóg laminowanych podkreślają, iż kluczowa dla nich jest wysoka trwałość oraz łatwość pielęgnacji. Warto jednak podkreślić, iż podłogi drewniane, choć wymagają specjalistycznej pielęgnacji i konserwacji są inwestycją na lata, a odpowiednio zabezpieczone, mogą służyć bardzo długo.

Jak znaleźć odpowiedniego sprzedawcę podłóg drewnianych?

Wybierając podłogę warto kierować się jakością i ugruntowaną pozycją na rynku. W poszukiwaniu podłogi idealnej warto zwrócić ofertę na EuroParkiet, sklep oferujący sprzedaż podłóg zarówno ze szlachetnego drewna naturalnego, jak i bogatą ofertę funkcjonalnych paneli podłogowych. EuroParkiet oferuje wysokiej klasy podłogi drewniane topowych producentów, jak: Jawor-Parkiet, Parkiety Jabłoński, Globalwood, Łąccy, Lareco, MAD czy Chapel Parkiet.

Jakie podłogi drewniane oferuje EuroParkiet?

Wśród oferty podłóg drewnianych można znaleźć drewno rodzimych gatunków, jak dąb, jesion czy orzech, ale również wiele egzotycznych podłóg: jatoba, merbau, doussie, teak, badi, palisander, czy bardzo modny ostatnio bambus. Oferta obejmuje deski oraz parkiety lite i warstwowe o różnym zabarwieniu, dzięki czemu można dobrać podłogę idealną do danego wnętrza. Oferta obejmuje podłogi zarówno lakierowane, jak i olejowane, które w ostatnim czasie zyskały na popularności.

Dlaczego warto kupić podłogę drewnianą?

Wszystkie podłogi oferowane przez EuroParkiet są wykonane w całości z najszlachetniejszych gatunków drewna i charakteryzują się niesamowitą jakością wykonania oraz trwałością. Ich uniwersalne i ponadczasowe wzornictwo stanie się wyznacznikiem stylu domu czy mieszkania, nadając mu niepowtarzalny charakter. Wszyscy producenci, z jakimi współpracuje EuroParkiet oferują produkty najwyższej jakości, zatem klient zyskuje pewność, iż zamówienie zostanie zrealizowane z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów.

A może panele podłogowe?

Panele podłogowe, pokryte laminatem mogą być doskonałym wyborem. Charakteryzuje je łatwość montażu oraz wysoka trwałość, pod warunkiem, że przy ich wyborze będziemy kierować się jakością wykonania oraz współczynnikiem ścieralności. EuroParkiet oferuje wysokiej kasy panele podłogowe takich marek jak Sensa, Wineo czy Alloc.

Produkty Sensa odznaczają się nie tylko doskonałymi parametrami użytkowymi, ale również bogatym wzornictwem i nieprzebraną ilością kolorów, co sprawia, że z klienci bardzo je sobie cenią. Asortyment podłóg Wineo obejmuje nie tylko panele laminowane, ale również panele winylowe i biopodłogi Purline, wykonane z tworzywa sztucznego połączonego z naturalnymi wypełniaczami i surowcami odnawialnymi. Wytrzymała kolekcja Alloc to natomiast doskonały wybór do biur, hoteli, restauracji, lotnisk i innych miejsc charakteryzujących się natężonym ruchem.

Końcówki kolekcji w doskonałej cenie

Korzystając z oferty EuroParkiet warto również zajrzeć do sekcji z wyprzedażami. Często zdarza się, że można tam znaleźć niepowtarzalne wzory i kolory, których próżno szukać na rynku, dzięki czemu zyskamy gwarancję unikatowości produktu. Asortyment obejmuje również końcówki kolekcji znanych marek – jeżeli zależy nam na doskonałym stosunku jakości do ceny, warto zapoznać się z sekcją produktów wyprzedażowych.

Co istotne, oferta salonu EuroParkiet obejmuje również schody drewniane na konstrukcji betonowej, drzwi lakierowane i fornirowane oraz dodatki podłogowe, np. listwy. Po więcej szczegółów warto zajrzeć na stronę internetową salonu www.europarkiet.com.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Napisz komentarz