Podłogi

Gdzie kupić tanią podłogę?

Wyprzedaże to czas szczególny w handlu, dzięki które możemy kupić ciekawe produkty w bardzo atrakcyjnych, obniżonych nawet o kilkadziesiąt procent cenach. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż obecnie nie dotyczą one jedynie odzieży oraz akcesoriów związanych z garderobą. Bardzo często dużymi wyprzedażami objęte są również elementy wykończenia i wystroju wnętrz, które w regularnych cenach są bardzo drogie. Duże znaczenie ma to min. w przypadku podłóg drewnianych, których regularna cena sięga nawet kilkuset złotych za m2. Dzięki atrakcyjnym wyprzedażom, min w sklepie swiatpodlog.com.pl możemy je kupić już od 39,99zł netto.

Wyprzedaże a uszkodzone produkty

Na szczęście minęły już czasy, w których wyprzedażą były objęte tylko uszkodzone, lub źle wyprodukowane przedmioty a sprzedawcom zależało na jak najszybszym pozbyciu się zalegających rzeczy. Obecnie niższa cena wynika głównie z małej ilości danego produktu na magazynie a także z wprowadzenia do sprzedaży nowych wzorów. Szukając taniej podłogi warto zwrócić uwagę na ofertę sklepu http://www.swiatpodlog.com.pl/wyprzedaz/ . Znajduje się tu bardzo rozbudowany dział „wyprzedaże”, w którym przez cały rok znajdziemy szeroki wybór podłóg drewnianych.

Na co zwrócić uwagę kupując podłogę drewnianą na wyprzedaży?

W dużych, renomowanych salonach podłóg, takich jak Świat Podłóg, gdzie dział wyprzedaże działa przez cały rok. Zazwyczaj są w nim dostępne setki produktów, które zachęcają niską ceną, już od 39,99zł netto a także bardzo atrakcyjnym wzornictwem. Decydując się na taki zakup, warto wziąć pod uwagę poniższe elementy, które mogą okazać się istotne podczas kupowania na wyprzedażach:

 • Wysokość obniżki
 • Ilość produktu na magazynie – bardzo często na wyprzedaży są końcówki kolekcji, których ilość może nam nie starczyć na całą podłogę
 • Dostępność oraz cena produktu w innych sklepach
 • Brak możliwości zwrotu/wymiany produktu

wyprzedaże podłóg

Czy warto kupować drewnianą podłogę na wyprzedaży?

Dobrej jakości podłogi drewniane są dosyć dużą inwestycją. Jeśli mamy możliwość kupienia pełnowartościowych desek lub paneli z drewna naturalnego w niższej cenie, bez wątpienia jest to oferta nad którą warto się zastanowić. Zawsze należy jednak kupować podłogi ze znanego, sprawdzonego źródła np. http://www.swiatpodlog.com.pl/wyprzedaz/ dzięki któremu unikniemy niepotrzebnych, niemiłych niespodzianek.

 

You Might Also Like

3 komentarze

 • Reply
  Grześ
  27 sierpnia 2016 at 12:33

  Najtaniej podłogi drewniane można kupić na serwisie aukcyjnym wiadomo jakim, ale ceny też mają tu niezłe.

 • Reply
  Tomek
  10 maja 2017 at 21:13

  Nie porównywałem cen ale atrakcyjne ceny i duży wybór: http://outlet-podlogi.pl/ – chyba więcej jak we wspomnianym Świecie Podłóg

 • Reply
  Rafał
  17 lipca 2018 at 14:01

  Home Concept Świat Podłóg Al. Jerozolimskie 185 salon 6 godz. 10-20

  dobre ceny, fachowa obsługa oraz duży wybór.

 • Napisz komentarz